Интернет Собор / Internet Sobor 
truth and dignity 
АКТУАЛЬНЫЕ НОВОСТИ

Порошенко підтвердив Вселенському патріарху мрії про єдину українську Церкву

Порошенко підтвердив Вселенському патріарху мрії про єдину українську Церкву Єдина помісна православна церква допоможе єднанню країни. Про це сказав президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками Архієпископа Константинополя, Вселенського Патріарха Варфоломія I

, які прибули до України для участі у заходах з нагоди Дня хрещення Київської Руси-України та вшанування 1000-ліття упокоєння князя Київського Володимира Великого, передає прес-служба президента України.

Президент привітав на українській землі у такий важливий день для України керівників Української православної церкви в США та Канаді – Митрополита Юрія (Каліщука), Митрополита Антонія (Щербу), Єпископа Даниїла (Зелінського) та представника УПЦ Данила (Білака).

"Молитва Вселенського Патріарха і його непорушна позиція на захист миру та єдності України допомагає нам зцілити рани, які наносяться Україні російською агресією та терористами", - сказав Петро Порошенко.

Президент підкреслив, що нині Україна переживає складні та переломні часи. Кожен день є прикладом величезного служіння батьківщині українських військових на Донбасі та Українського народу в цілому, який для подолання викликів і випробувань робить все можливе для об'єднання, зазначив Петро Порошенко. "Український народ молиться, щоб єдність зійшла і в церковному житті, та вдалося зробити те, чого прагнуть усі українці, – створення помісної української церкви. Для нас це є мрією, яка допоможе Україні бути об'єднаною і зберегти принципи та традиції", – сказав Петро Порошенко.

У свою чергу, представники Вселенського Патріарха зазначили, що для них велика честь та радість бути присутніми на заходах. "Патріарх попросив, щоб два митрополити з Канади та США прибули і разом з урядом, з народом України відзначити це велике свято – тисячоліття від поховання Великого князя Київського Володимира", – сказав Митрополит Юрій. Він відзначив, що війна на Донбасі слугувала об'єднанню та "перетворенню народу України на дійсно націю, яка прагне до спільного".

Представники Вселенського Патріарха висловили сподівання, що діалог про об'єднання українських православних церков продовжиться.

Експрес онлайн
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2015/07/28/145386-poroshenko-pidtverdyv-vselenskomu-patriarhu-mriyi-yedynu-ukrayinsku-cerkvu

Печать E-mail

Для публикации комментариев необходимо стать зарегистрированным пользователем на сайте и войти в систему, используя закладку "Вход", находящуюся в правом верхнем углу страницы.

Интернет СОБОР
При использовании материалов сайта активная ссылка на http://internetsobor.org обязательна
© 2012 http://internetsobor.org Все права защищены

Find us on Google+

RizVN Login
Powered by Warp Theme Framework