RizVN Login   

АКТУАЛЬНЫЕ НОВОСТИ
Печать

РПЦЗ: Отправлен запрос по поводу отказа во въезде в Украину иерею Алексию Иванову с семьей

Автор: Митрополит Агафангел вкл. . Опубликовано в РПЦЗ (Просмотров: 918)

РПЦЗ: Отцу Алексию Иванову с семьей запретили въезд в Украину

 

 

По благословению Митрополита Агафангела в Пограничную, Миграционную и Таможенную службы Украины направлен адвокатский запрос следующего содержания:

 

27.07.2016 

Главе Государственной пограничной службы Украины

ул. Владимирская, 26, Киев, 01601

Главе Государственной миграционной службы Украины

Ул. Владимирская, 9, Киев, 01001

Главе Государственной Таможенной службы Украины,

ул. Дегтяревская, 11-г, Киев, 04119, Киев

Адвоката Коллегии адвокатов Одесской области

(...)

Представительство интересов иерея Алексея Иванова

(Иванов Алексей Сергеевич), 18.07.1973 года рождения,

Священннослужителя Русской Православной Церкви Заграницей, зарегистрированной в Нью Йорке, США

Адвокатский запрос

на основании ст. 24 Закона Украины «Об адвокатуре и адвокатской деятельности»

Алексей Сергеевич Иванов, священнослужитель Русской Православной Церкви Заграницей, зарегистрированной в Нью-Йорке, США, непосредственно подчиняется Первоиерарху РПЦЗ (Синодальное представительство находится в городе Одессе, Михайловская пл.,1).

С сентября 2014 года является настоятелем прихода в честь Святителя Спиридона Тримифунтского в городе Киринее Турецкой Республики Северного Кипра (ТРСК).

Епархиальное управление Одесской епархии пригласило иерея Алексея Иванова с матушкой Инной Ивановной и детьми посетить приходы Церкви в Украине, в т.ч. в Одессе, с 26 июля по 26 августа 2016 г.

Прибыв в Украину 26.07.2016 года, пограничная служба Украины отказала ему с семьей во въезде на территорию Украины, о чем поставила штампы в паспортах.

Прошу ответить:

  1. На основании именно каких документов пограничная службы Украины отказала священнослужителю Алексею Сергеевичу Иванову во въезде на территорию Украины.
  2. Какие документы необходимы для того, чтобы не было замечаний для въезда священнослужителя Алексея Сергеевича Иванова с семьей на территорию Украины.
  3. Когда именно может по указанному выше приглашению приехать священнослужитель  Алексей Сергеевич Иванов с семьей и детьми посетить приходы нашей Церкви в Украине, в том числе в Одессе.

Приложения: ксерокопии указов, свидетельств, паспортов, отметок об отказе во въезде.

Адвокат (...)

COM_KUNENA_TOPIC РПЦЗ: Отправлен запрос по поводу отказа во въезде в Украину иерею Алексию Иванову с семьей

Добавлен: 1 год 3 мес. назад ?втор: Сергей #5393
Савченко Сергей аватар
Сайт держ.міграційної служби (вимоги для іноземців, що перетинають кордон України)
dpsu.gov.ua/ua/Dokumenti-dlya-peretinann...nogo-kordonu-Ukraini
Добавлен: 1 год 3 мес. назад ?втор: Сергей #5392
Савченко Сергей аватар
Стаття 13.Закону "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» (підстави для заборони в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну):
1. В'їзд в Україну іноземцю або особі без громадянства не дозволяється:
в інтересах забезпечення національної безпеки України або охорони громадського порядку;
якщо це необхідно для охорони здоров'я, захисту прав і законних інтересів громадян України та інших осіб, які проживають в Україні;
якщо при клопотанні про в'їзд в Україну така особа подала про себе завідомо неправдиві відомості або підроблені документи;
якщо паспортний документ такої особи, віза підроблені, зіпсовані чи не відповідають установленому зразку або належать іншій особі;
якщо така особа порушила у пункті пропуску через державний кордон України правила перетинання державного кордону України, митні правила, санітарні норми чи правила або не виконала законних вимог посадових та службових осіб органів охорони державного кордону, органів доходів і зборів та інших органів, що здійснюють контроль на державному кордоні;
якщо під час попереднього перебування на території України іноземець або особа без громадянства не виконали рішення суду або органів державної влади, уповноважених накладати адміністративні стягнення, або мають інші не виконані майнові зобов'язання перед державою, фізичними або юридичними особами, включаючи пов'язані з попереднім видворенням, у тому числі після закінчення терміну заборони подальшого в'їзду в Україну;
якщо така особа намагається здійснити в’їзд через контрольні пункти в’їзду - виїзду на тимчасово окуповану територію без спеціального дозволу або така особа під час попереднього перебування на території України здійснила виїзд із неї через контрольний пункт в’їзду - виїзду.
2. За наявності підстав, зазначених в абзацах другому, сьомому і восьмому частини першої цієї статті, відомості про іноземця або особу без громадянства вносяться до бази даних осіб, яким згідно із законодавством України не дозволяється в'їзд в Україну або тимчасово обмежено право виїзду з України.
3. Рішення про заборону в'їзду в Україну приймається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері міграції, Службою безпеки України або органом охорони державного кордону.
Добавлен: 1 год 3 мес. назад ?втор: Сергей #5391
Савченко Сергей аватар
Іноземцю або особі без громадянства, які не відповідають одній чи кільком умовам перетинання державного кордону на в'їзд в Україну або на виїзд з України, зазначеним у ст. 9 Закону "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» , відмовляється у перетинанні державного кордону лише за обгрунтованим рішенням уповноваженої службової особи підрозділу охорони державного кордону із зазначенням причин відмови. Уповноважена службова особа підрозділу охорони державного кордону про прийняте рішення доповідає начальнику органу охорони державного кордону. Таке рішення набирає чинності невідкладно. Рішення про відмову у перетинанні державного кордону оформляється у двох примірниках. Один примірник вищевказаного рішення видається особі, яка підтверджує своїм підписом на кожному примірнику факт отримання такого рішення. У разі відмови особи підписати рішення про це складається акт.
У разі відмови іноземцю, особі без громадянства у перетинанні державного кордону на в'їзд в Україну візу у його паспортному документі може бути скасовано за наявності однієї з таких підстав:

рішення відповідного державного органу України про заборону в'їзду в Україну;,

обґрунтованих підстав вважати візу отриманою у незаконний спосіб. Неподання іноземцем або особою без громадянства під час в'їзду в Україну одного чи кількох підтверджуючих документів щодо мети та умов перебування в Україні не є підставою до скасування візи.

Для публикации комментариев необходимо стать зарегистрированным пользователем на сайте и войти в систему, используя закладку "Вход", находящуюся в правом верхнем углу страницы.

Joomla SEF URLs by Artio